קבלו את ProperFocus – משקפי ראייה מהפכניים חדשים, המחוללים פלאים בראייה מקרוב ומרחוק

0
5941

עייפתם מלכווץ את העיניים כשאתם מנסים מהטלפון או ממסך המחשב? נמאס לכם שאינכם יכולים לראות אנשים, נופים וחפצים במרחק?

לרובנו יש בעיות ראייה מסוגים שונים. חלקנו קצרי-ראייה, אחרים סובלים מרוחק-ראייה, רבים אחרים סובלים מאסטיגמציה (צילינדר), שגורמת לראייה מטושטשת. ואם זה לא מספיק, ראייתנו מתדרדרת ככל שאנו מתבגרים. מה שיכולתם לראות בבירור לפני 10 או 15 שנה, הופך היום למטושטש וקשה לראייה.

רוב האנשים מוציאים מאות שקלים על משקפיים לפי מרשם ועדשות-מגע. אנו מפסידים שעות-עבודה כדי ללכת לאופטומטריסט או אל רופא עיניים. הדבר יקר ולעתים קרובות לא נוח.

הרופא יגיד לכם להסתכל דרך עדשות רבות ולהקריא אותיות וספרות, שיגרמו לכם לעזוב עם כאב ראש ובור עמוק בחשבון הבנק שלכם.

ProperFocus הם ההמצאה החדישה, הטובה ביותר לתיקון הראייה

משקפי הקריאה המדהימים האלה, במחיר משתלם במיוחד, ניתנים לכיוונון מושלם. פשוט השתמשו בחוגות הקטנות שבצדי העדשות כדי להתאים את ההגדלה הנדרשת.

לוקח מספר שניות לכוון אל ההגדלה המותאמת והמושלמת לקריאה ברורה ולעבודות-יד מקרוב. ואז לכוון שוב כדי לראות פריטים רחוקים בבהירות מושלמת.

זכרו שאנו משיגים ראייה מושלמת, ברורה, חדה, מפורטת וצבעונית בעזרת זוג יחיד של משקפי ProperFocus ובמחיר משתלם במיוחד.

הם קלים, עשויים מחומרים עמידים במיוחד, לשימוש יומיומי. עדשות הפוליקרבונט קשיחות ועמידות בפני שריטות. לא הייתי מהסס לשמור אותם בתא הכפפות של המכונית ולשלוף אותם כדי לקרוא את האותיות הקטנות על בקבוק תרופה, קבלה, או לראות בבירור הודעות בטלפון שלי בלי שום בעיה.

אני פשוט משתמש בחוגות הקטנות שבצדי העדשות כדי לקבל הגדלה בהתאמה אישית לחפצים מרוחקים. עכשיו אני רואה בניינים מרחוק, ציפורים עפות, ואת הבן שלי מנפנף אלי מחצר בית הספר במרחק כמה רחובות ממני.

שיפור גדול ביחס למשקפי טריפוקל יקרים

עד עכשיו הייתם צריכים לפנות לרופא העיניים כדי להצטייד במשקפי טריפוקל יקרים ולראות בבירור מקרוב, למרחק בינוני ורחוק. לא רק שזה עלה לכם כמה מאות שקלים במינימום, הייתם גם צריכים לחכות שבוע-שבועיים עד קבלת המשקפיים, ואז להרגיל את העיניים אליהם במשך כמה ימים או שבועות.

אפילו לאחר הקושי שבתקופת ההסתגלות, המון אנשים חושבים שהביפוקל והטריפוקל רחוקים מלהיות נוחים. הצורך להטות את הראש למעלה ולמטה כדי לראות דברים הוא מסורבל, ולמען האמת, גורם לי להרגיש כמו זקן (מה שאני באמת, חחח…)

מבחינתי, משקפי הקריאה המתכווננים של ProperFocus הם כמו אוויר לנשימה. עם זוג אחד תוכלו לראות בבירור מקרוב ולרחוק. זהו האמצעי לתיקון הראייה הזול ביותר שרובנו זקוקים לו, בשביל חיים טובים יותר.

משקפי קריאה אידיאליים

ללא ספק, משקפיים נדרשים קודם כל לשם קריאה. טקסט מודפס עלול להיראות מטושטש וקשה לקריאה. צריך להחזיק את הדף קרוב, לכווץ את העיניים, לשפשף אותן, לקחת נשימה עמוקה, ואז אולי תוכלו להתחיל לקרוא את האותיות הקטנות.

בעבר, אנשים רבים הלכו לרשתות הפארם וקנו כמה משקפי קריאה זולים. בחרתם בין המשקפיים שהיו במלאי כדי למצוא זוג שניתן לראות בו די ברור. לקחתם אותם הביתה, השארתם אותם במקומות בהם הייתם צריכים לקרוא לעתים קרובות – במטבח, במשרד, ליד המיטה – ואז ניסיתם למצוא אותם כשהייתם צריכים לקרוא משהו.

משקפי קריאה ברשתות הפארם הם פתרון לא מושלם. הם נשברים בקלות, אף פעם לא מתאימים לגמרי ונראים די נדושים.

ProperFocus מאפשרים הגדלה מושלמת בהתאמה אישית, פשוט על ידי כיוונון החוגות הקטנות בקצות המסגרות. לוקח לי ממש שתי שניות להתמקד בדף מודפס, תווית, מסך מחשב או טלפון.

מסייעים בהפחתת עייפות העיניים

אני לא צריך לספר לכם למה מובילים כאבי ראש ומצמוצים תדירים. אחרי פרק זמן של עבודה על המחשב, הטלפון או קריאת ספר – העיניים שלי תמיד כואבות ואני מרגיש שמתחיל לכאוב לי הראש.

אפילו עם משקפיים לפי מרשם, אני מכווץ את העיניים ומתאמץ לקרוא. האמת הכואבת היא, שרובנו לא מעדכנים לעתים קרובות את מרשם המשקפיים שלנו. אם עברו מספר שנים מאז שקיבלתם את המשקפיים, כנראה שהם כבר לא מעודכנים ולא מספקים לכם את ההגדלה הנכונה.

אני משתמש ב-ProperFocus בכדי לקבל את ההגדלה המתאימה ובמחיר משתלם במיוחד. זו הדרך הפשוטה, ללא טרחה, לראות בבירור, מבלי שתצטרכו להוציא מאות שקלים אצל האופטומטריסט.

מושלמים להופעות, ספורט ונסיעות

עם משקפי ProperFocus קל לכוונן כדי לקבל ראייה ברורה וחדה לרחוק. לעתים קרובות אני משתמש בהם במשחקי כדורגל ובהופעות גדולות בחוץ, כדי לראות בבירור את הלהקה. הקפידו לקחת אותם ברכב כשאתם יוצאים לטיולים בשמורות טבע, או לאזורים כפריים. תוכלו לראות את האתרים בצורה הרבה יותר ברורה.

אתם חייבים לנסות את ProperFocus

קבלו את משקפי ה-ProperFocus שלכם וראו בעצמכם כמה הם קלים ויעילים. ניתן להשיג אותם כעת בהנחה לזמן מוגבל. הם יהפכו מייד להיות משקפי הקריאה המתכווננים האהובים עליכם. אני לא מבין איך חייתי בלעדיהם.

עדכון: החברה מציעה כרגע עסקה מיוחדת. אתם מקבלים הנחות גדולות אם אתם רוכשים היום ProperFocus באינטרנט, רק מהאתר הרשמי שלהם כאן.


© 2020 All Rights Reserved.

הצהרת גילוי לגבי שיווק: האתר הזה הינו שוק מקוון. לכן עליכם לדעת כי לבעלי האתר ישנו קשר כספי למוצר ולשירותים המפורסמים באתר זה. הבעלים מקבלים תשלום עבור כל הפניה מתאימה לאתר אך זוהי מידת הקשר.

הצהרת גילוי לגבי פרסום: אתר זה והמוצרים והשירותים אליהם מפנה אתר זה הינם שווקי פרסום. אתר זה הינו פרסומת ולא אתר חדשות. כל תמונה של אדם המוצגת באתר זה הינה תמונת מודל. בעלי אתר זה והמוצרים והשירותים המוצעים בו מציע אך ורק שירות אותו הצרכנים יכולים לקבל או להשוות.

הצהרת בריאות: ה- ProperFocus אינו מיועד להחליף בדיקות משקפי מרשם או טיפולי עיניים. המשקפיים אינם מתקנים אסטיגמציה. אין להרכיב אותם לביצוע משימות בסיכון גבוה (נהיגה או הפעלת מכונות כבדות).